Алое з медом і кагором

Про корисні властивості кожного з цих продуктів давно відомо. Але вони чудово доповнюють і підсилюють одне одного. Кагор нормалізує роботу травного тракту, покращує апетит, сприяє загальному зміцненню організму, допомагає впоратися із застудою. Сік алое зміцнює імунітет, славиться протизапальними і загоювальними властивостями. Мед – найкращі ліки від застуди, пришвидшує обмінні процеси і підвищує опірність організму до хвороб.

Залежно від пропорції продуктів змінюються властивості настоянки. Суміш кагору з натуральним медом і соком алое допоможе в разі застуди, занепаду сил та фізичного виснаження, буде ефективною за астми, туберкульозу, пневмонії, захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки і жовчного міхура. Настоянку радять пити, щоб очистити кров, а також задля профілактики утворення холестеринових бляшок у судинах.

Лікування легеневих захворювань. Подрібнити ножем 350 г листя алое (рослина має бути трирічна або старша), додати 250 мл меду, 750 мл натурального кагору і 100 мл спирту. За добу засіб готовий до вживання. Зберігати в холодильнику. Пити по одній-дві столові ложки перед кожним прийомом їжі. Дітям віком від шести років давати по половині чи по цілій чайній ложці.

Зміцнювальна суміш. З’єднати 250 мл меду, 100 мл
соку алое і 350 мл кагору. Залишити на сім-дев’ять днів за температури не вище ніж шість-вісім градусів двері міжкімнатні. Пити по столовій ложці тричі на день за півгодини до їжі. Поліпшення самопочуття відчутно зазвичай за два тижні.

Лікування органів травлення, жовчного міхура і печінки. Подрібнити 500 г свіжого листя алое, додати 200 г меду й залишити у темному місці на три дні. Після цього влити 0,5 л кагору і настоювати ще протягом чотирьох днів. Схема прийому така ж, як вище описана. Тривалість курсу – до півтора місяця.

Сім’я Сердюків, м. Костопіль