КОНТАКТИ

Україна, місто Львів, п/с 1623, 79016

Телефони: (032) 295-85-18;  067-672-03-94;  063-01-84-804

Mail: mksukr@gmail.com

 Відеоролик про “Видавничу групу “Життя”

logo1

 

ПРО ВИДАВНИЧУ ГРУПУ «ЖИТТЯ»

Видавничу групу “Життя” створили юридичні та фізичні особи у 2003 році. Активний початок діяльності припадає на момент реєстрації щотижневої всеукраїнської газети “Життя” (03. 03. 2003 р.). Сьогодні колектив групи готує у Львові до друку двадцять одне україномовне видання, загальним накладом понад 1.300.000 прим. на місяць: перелік наших видань ви можете переглянути на сторінці «Каталог».

Загальна аудиторія читачів – понад 3 900 000 осіб (зважаючи на те, що, за статистикою, одну газету читає троє осіб). Основна цільова аудиторія – жінки. 75% читачів проживають у селах, селищах та малих містах України.

Ми випускаємо як власні видання, так і видання на замовлення (неполітичного характеру). Середній вік працівників редакції – 35 років. У нас працюють здебільшого випускники Львівського національного університету імені Івана Франка й Української академії друкарства.

Більше інформації читайте на нашому сайті: www.glife.com.ua

Чимало жінок в Україні чули про газети Видавничої група «Життя». Як правило, вони згадують щотижневу газету «Життя», яку передплачують щотижня більше 170 тисяч читачів. На сторінках видання редакція публікує правдиві історії з життя людей. Неймовірні сюжети та перипетії людських доль, не залишають байдужим нікого. Для молоді такі історії є повчальними і допомагають уникнути помилок у майбутньому. Пільговий передплатний індекс газети «Життя» – 08270.

Якщо вас зацікавить розміщення реклами на сторінках наших газет і журналів просимо звернути увагу на сторінку «Реклама». Також ми розглядаємо пропозиції щодо проходження практики студентів Львівського національного університету імені Івана Франка й Української академії друкарств у наших виданнях.

Каталог газет Видавничої групи “Життя” змінюється. На сьогодні у нашому переліку 21 видання. Колектив відкритий до співпраці з усіма зацікавленими особами в Україні і за кордоном й готовий розглянути пропозиції з оптимізацією виходу наявних видань й спільного створення нових медіа-проектів (на паперових носіях, аудіо, відео, в Інтернеті).

Нові медіа-проекти ми розглядаємо лише у письмовому вигляді. Просимо усіх зацікавлених у співпраці осіб надсилати коротке резюме свого проекту й інформацію про себе. Проекти мають бути реалістичні, креативні, з чітко визначеною цільовою аудиторією (mail: mksukr@gmail.com).

Бажаємо усім нашим читачам та партнерам міцного здоров’я, креативних ідей, творчих злетів та фінансового благополуччя.

 

З повагою,

редакційний колектив

РЕКЛАМНІ АУДІОРОЛИКИ “ВИДАВНИЧОЇ ГРУПИ “ЖИТТЯ”

 

ПЕРЕДПЛАТА ОНЛАЙН

Щоб оформити передплату на наші видання онлайн необхідно:

  1. Вибрати із каталогу (див. нижче) потрібні газети чи журнали, визначити термін передплати і занотувати вартість. До цієї суми необхідно додати вартість послуг “Укрпошти” за приймання передплати (для газет: 1 міс – 0,95 грн, 3 міс – 2,15 грн, 6 міс – 2,60 грн, 12 міс – 4,00 грн; для журналів: 6 міс – 2,60 грн, 12 міс – міс – 4,00 грн).
  2. Зателефонувати до редакції і повідомити про газети, які ви хотіли б передплатити, термін передплати і дані особи, яка отримуватиме газети на пошті

    тел: (032) 295-85-18;  067-672-03-94063-01-84-804

  3. Надіслати у підтвердження точні дані про особу, яка отримуватиме газети у себе на пошті на редакційний мейл: mksukr@gmail.com
  4. На вашу електронну адресу буде надіслано номер карти Приватбанку для перерахування коштів за передплату обраних вами видань.
  5. Після перерахування  коштів впродовж п’яти робочих днів ми оформимо передплату на “Укрпошті” і надішлемо вам копію передплатної квитанції.
  6. Отримувати газети ви зможете у себе на пошті лише з наступного місяця. Останній термін перерахування коштів 10 число кожного місяця.

НОВИЙ САЙТ ДЛЯ НАШИХ ВІДВІДУВАЧІВ

КІНО ОНЛАЙН дивіться на сайті www.life-tv.ua

ХУДОЖНІ ФІЛЬМИ дивіться на сайті www.life-tv.ua

МУЛЬТФІЛЬМИ дивіться на сайті www.life-tv.ua

ФОТОПРИКОЛИ дивіться на сайті www.life-tv.ua

РАДІО ОНЛАЙН cлухайте на сайті www.life-tv.ua

ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ читайте на сайті www.life-tv.ua

ГОРОСКОП НА ЗАВТРА читайте на сайті www.life-tv.uahttps://life-tv.ua/ua/text-page/garaci-novini

  КОНКУРС КІНОСЦЕНАРІЇВ!
Молода компанія зі Львова оголошує конкурс кіносценаріїв.
Ми шукаємо людину, яка готова написати унікальний сценарій повнометражного фільму про життя підлітків. У сценарії має бути все, що цікавить сучасну молодь: перше кохання та освідчення, навчання, проблеми з батьками та однолітками, подорожі, вечірки, розваги, інтернет, гроші, автівки, спокуси тощо.
Сценарій має бути неординарним і захопливим, який з першої хвилини «затягує» глядача і тримає його у напруженні до останньої хвилини. Події фільму відбуваються у Львові.
УВАГА! Спочатку надсилайте синопсис фільму на одну сторінку формату А4. Після попереднього погодження синопсису ви матимете більше шансів на успіх.
Подробиці цього та інших наших конкурсів читайте у розділі “Гарячі новини” на сайті https://life-tv.ua/ua/text-page/garaci-novini

КАСТИНГ У ЛЬВОВІ.
Шукаємо старшокласників (дівчина і юнак 8–10 класу однієї із львівських шкіл) для участі у зйомках короткометражного фільму про кохання з хепі-ендом.
Вимоги: вміння перевтілитися в образ героя, бажання зніматися в кіно, старанність, готовність працювати над собою.
Запрошуємо на кастинг акторів другого плану: батьків героїв, директора школи, учнів з класу головного героя.
Останній термін – 26 травня 2017 року.
Кастинг відбуватиметься наприкінці травня у Львові.
Подробиці читайте у рубриці “Гарячі новини” на сайті: https://life-tv.ua/ua/text-page/garaci-novini