Газета “Абетка-каталог листоноші”

 

Абетка-каталог листоноші. Індекс37915. Зручна і корисна газета для листонош. У ній ви знайдете інформацію про недорогі й улюблені видання українських читачів. Квитанції про передплату. Конкурси для листонош. Акції та корисні поради. Виходить раз на рік.

Періодичні видання видавничої групи «Життя»

АБВГДейка малюка. Індекс – 68055. Ігри, скоромовки, загадки, розмальовки, конкурси, призи. Газета, яка допоможе ваших дітям підготуватись до школи, розвинути свої здібності й стати допитливими і слухняними. Дуже цікава газета для малюків і їхніх батьків. Виходить щомісяця.
Абетка-каталог листоноші. Індекс37915. Зручна і корисна газета для листонош. У ній ви знайдете інформацію про недорогі й улюблені видання українських читачів. Квитанції про передплату. Конкурси для листонош. Акції та корисні поради. Виходить раз на рік.
Абетка-каталог листоноші. Індекс – 98136. Повноколірний настінний календар на наступний рік на якісному папері А-3 формату з інформацією про улюблені й недорогі газети з Каталогу «Укрпошта» на 2022 рік. Виходить раз на рік у січні.
Абетка господині. Індекс – 68056. Кулінарія, домоведення, сімейний затишок, рукоділля. Практичні поради і секрети досвідчених господинь і майстринь. Як зберегти теплі стосунки у родині? Багато відповідей на свої запитання ви знайдете у нашій газеті.   Виходить щомісяця.
Абетка довголіття. Індекс – 68058. Поради читачів, які вилікувались і живуть довго і щасливо. Поради лікарів, народних цілителів, травників. Який рецепт довголіття? Яких помилок слід уникати? Бережіть свої нерви, пийте чисту воду, думайте лише про хороше і любіть ближніх. Газета виходить раз на два місяця.
Абетка здоров’я. Індекс – 68928. Рецепти здоров’я, лікарські поради, народна медицина. Газета допоможе знайти відповіді на ваші питання. Лікарі консультують і дають фахові поради. Народні рецепти допомагають вилікуватись від хвороб. Передплачуйте газету і живіть довго! Видання виходить раз на два місяця.
Авторитетний календар. Індекс – 68067. Недорога газета з календарями на наступний рік: церковний, іменний, посівний, державних свят. Кілька календарів в одній газеті за доступною ціною. Виходить раз на рік у січні. Вигідно передплатити пенсіонерам.
Авторитетний календар. Посівний календар. Індекс – 76644. Календар формату А3 на крейдованому папері із важливою інформацією для садівників і городників з урахуванням фаз Місяця. Коли оптимально сіяти, саджати і пересаджувати? Передплатіть наше видання! Виходить раз на рік у січні.
Авторитетний календар. Церковний календар. Індекс – 76646. Календар формату А3 на крейдованому папері про церковні свята, дати постів, дні поминання. Красива церковна ікона Матері Божої. Видання виходить раз на рік у січні.
Авторитетний календар. Календар на рік. Індекс – 76647. Настінний календар формату А3 на крейдованому папері із красивою світлиною котика. Доступне і корисне видання. Виходить раз на рік у січні.
Авторитетний календар. Кишеньковий календар. Індекс – 76649. Кишенькові календарики 40х70 мм із красивим фото ніжного котика. Крейдований папір. Великі цифри сітки календаря. Мінімальна передплата – один комплект (10 календариків). Вигідно передплачувати листоношам і працівникам «Укрпошта». Передплата приймається лише на січень місяць.
Акції. Знижки. Розпродаж. Індекс – 68931. Інформація про святкові та передріздвяні акційні розпродажі товарів за зниженими цінами у листопаді-грудні. Доставляння недорогих і нових товарів поштою.
Джерело життя. Індекс – 49025. Перевірені рецепти щодо лікування різних хвороб, відповіді на листи читачів. Поради лікарів та знахарів. Інтерв’ю з лікарями і людьми, які здолали свої недуги. Ми допоможемо вам стати здоровими. Газета виходить раз на два місяця.
Дуже смачно! Індекс – 99715. Перевірені кулінарні рецепти читачів, поради, конкурси, подарунки. Улюблена газета кулінарних рецептів і корисних порад для читачів Галичини і центральної України. Зіркові гості і їхні рецепти у кожному номері видання. Газета виходить щомісяця. Передплачуйте!
Духовність. Індекс – 68070. Церковний календар для усіх конфесій на наступний рік формату А3 на крейдованому папері. Видання виходить лише у січні.
Життєві історії. Індекс – 06694. Неймовірні життєві історії, історії кохання, вірші читачів, кулінарні рецепти. Газета виходить двічі на місяць і постійно розширює аудиторію своїх читачів. Переконайтесь у цьому.
Життя. Індекс – 08270 (пільговий індекс для інвалідів, пенсіонерів, студентів та працівників Укрпошта). Правдиві життєві історії, кулінарні рецепти, поради щодо здоров’я, духовність, призові конкурси, сканворд, новини життя і програма 11 телеканалів України. Щотижневе улюблене видання сотень тисяч українців.

Життя. Індекс – 08269 (індекс для інших передплатників)

Життя. Історії. Індекс – 49690. Нові життєві історії, історії кохання, кулінарія, сканворд. Цікава щотижнева газета для дозвілля. Найкращі дописувачі і улюблені журналісти наших читачів запрошують вас. Радість і сльози, зрада і вірність, жорстокість і ніжність…  Читайте щотижня газету «Життя. Історії».
Найкращі жіночі історії. Індекс – 68068. Неймовірні історії кохання та невигадані історії з життя, які ви не зустрінете в інших виданнях. Правдиві історії наших читачів та найрейтинговіших дописувачів. Хороша і недорога газета для кожного українця. Кожен передплатник газети не пошкодує, що передплатив «Найкращі жіночі історії». Виходить щомісяця.
Найкращі кулінарні рецепти (журнал). Індекс – 49026. Збірка перевірених кулінарних рецептів з газети “Життя” і “Дуже смачно”. Формат А5, 64 сторінки. Лише перевірені рецепти досвідчених кулінарів і читачів наших видань. Салати, м’ясні і рибні страви, торти, випічка, консервування і багато іншого. Кожен рецепт неперевершений. Передплачуйте наше видання, яке виходить двічі на рік. Доступна ціна.

Передплата онлайн тут:  https://peredplata.ukrposhta.ua/