КАЛЕНДАР на рік

Avtorytetnyy_kalendar_2022–2 (1) Avtorytetnyy_kalendar_2022 - 2 (1)_page-0001ШАНОВНІ ЧИТАЧІ

Ви щороку купуєте в газетних кіосках або книжкових крамницях календарі на наступний рік, церковні календарі або посівні календарі?. Ми готові запропонувати вам на вибір декілька якісних календарів нашого видавництва. 

Календар 1. «Авторитетний календарПосівний календар» 

ОПИС: Повноколірний настінний календар на рік на якісному папері А-3 формату 2 шпальти з корисною інформацією для садівників та городників на всі сезони року з урахуванням фаз Місяця. Виходить раз на рік у січні.  

Календар 2. «Авторитетний календарКалендар на рік» 

ОПИС: Повноколірний настінний календар на 2022 рік на якісному папері А-3 формату з сіткою-календарем на 2022 рік із зазначенням робочих і святкових днів року, державних свят. Виходить раз на рік у січні.

Календар 3  «Авторитетний календарЦерковний календар» 

ОПИС: Повноколірний настінний православний календар на рік на якісному папері А-3 формату 1 шпальта з сіткою-календарем на рік, церковними святами, датами постів, днів поминання і гарною церковною іконою. Виходить раз на рік у січні. 

Календар 4.  «Духовність»

ОПИС: Повноколірний настінний православний календар на рік на якісному папері А-3 формату з сіткою-календарем на рік, церковними святами, датами постів, днів поминання і гарною церковною іконою. Виходить раз на рік у січні.

Індекси наших видань можна знайти у рубриці “КАТАЛОГ”.

Передплата онлайн тут: https://peredplata.ukrposhta.ua/