Робота

Шановні колеги

Видавнича група «Життя» запрошує до співпраці журналістів, письменників, поетів та усіх творчих людей, які прагнуть самореалізуватися і мають талант до написання романтичних життєвих історій, історій про кохання та віршів.

ВИМОГИ: хороше знання української мови, цікаві романтичні сюжети, наявність у автора електронної поштової скриньки.

Увага! Лише найкращі автори і постійні дописувачі можуть розраховувати на гонорар.

Адреса для надсилання робіт: mksukr@gmail.com

ВАКАНСІЇ РОБОТИ:

1.Керівник нових медіа-проектів (Основна вимога: наявність власних реальних медіа-проектів і готовність їх реалізовувати у команді)

2.Рекламні агенти (Основні вимоги: уміння спілкуватися з людьми і переконувати їх, творчий підхід до справи і величезна працездатність)

3.Продавці газет на вулиці (Основна вимога: відсутність комплексів, бажання заробляти гроші, продаючи наші газети та журнали з рук). Заробіток 2,5 грн за кожен примірник проданої газети.

Сьогодні колектив видавничої групи «ЖИТТЯ» готує у Львові до друку двадцять чотири україномовні видання, загальним накладом 1.300.000 прим. на місяць.

Перелік видань ви можете переглянути на сторінці сайту “Каталог видань”.

РЕКЛАМНИМ АГЕНТАМ

Видавнича група «Життя» запрошує на роботу професійних рекламних агентів. з метою залучення рекламодавців до розміщення реклами в наших виданнях.

Оплата – комісійні від 20% і більше. Графік роботи довільний. Дистанційна робота. Рекламним агентам інших ЗМІ гарантуємо анонімність і більший відсоток.

Прайс на рекламу можете переглянути в розділі “Рекламна кампанія”.

Резюме з фото з позначкою «Робота» надсилати на адресу: mksukr@gmail.com

РЕКЛАМНИМ АГЕНЦІЯМ

Видавнича група «Життя» запрошує до співпраці рекламні агенції з усієї України. Для РА, які залучають реклами понад 20000,00 грн на квартал, – спеціальні знижки від прайсу.

Цільова аудиторія наших видань – жінки віком від 18-ти до 60-ти років. Наші газети та журнали розповсюджують здебільшого в Західній та Центральній Україні.

Прайс на рекламу можна переглянути в розділі “Рекламна кампанія”.

Пропозиції щодо співпраці з позначкою «РА» надсилати на адресу:

mksukr@gmail.com або телефонуйте  067-672-03-94

ПРАКТИКА. ПРАКТИКА ОНЛАЙН

Шановні друзі.

Видавнича група “Життя” приймає до розгляду кандидатури студентів для проходження практики у нашому колективі.

Якщо студенти мають серйозні наміри щодо проходження практики і прагнуть перевірити здобуті знання або реалізувати власні ідеї – ми готові надати їм такий шанс. Але «халява» у нас не проходить, і студентів, які прагнуть пройти практику без докладання зусиль і сильного бажання реалізувати свій потенціал, просимо не зголошуватись!

Запрошуємо студентів кафедри журналістики та кафедри нових медiй ЛНУ імені Івана Франка, студентів факультету видавничо-поліграфічної та інформаційної технології (напрям технології електронних мультимедійних видань) УАД, студентів факультетів іноземних мов.

Деякі студенти з інших міст України можуть спробувати скористатися опцією «Практика онлайн». «Практика онлайн»  надає можливість журналістам дописувати до наших газет, літературним редакторам/коректорам вичитувати текстові матеріали, творцям мультимедійних видань створювати нові інтернет-проекти дистанційно, майбутнім філологам  перекладати окремі матеріали з наших газет, готувати власні статті іноземними мовами тощо

Вимоги до усіх студентів:

  1. Резюме із фото в електронному вигляді.
  2. Короткий опис того, що ви прагнете робити (навчитися) у процесі проходження практики.
  3. Усна або письмова рекомендація викладача вашого навчального закладу, написана в довільній формі із зазначенням прізвища та імені викладача і контактного номера телефону.

Наша адреса: mksukr@gmail.com

Видавнича група «Життя» видає у світ понад 15 періодичних україномовних видань. Більше про нас дізнайтеся на сайті: www.glife.com.ua

З повагою,

редакція