Газета “Авторитетний календар”

Дорогі друзі

Якщо ви щороку купуєте в газетних кіосках або книжкових крамницях календарі на наступний рік, церковні календарі, посівні календарі, кишенькові календарики тощо. Ми готові запропонувати вам на вибір декілька календарів. 

Календар 1.  «Авторитетний календарПосівний календар» 

ОПИС: Повноколірний настінний календар на наступний рік на якісному папері А-3 формату 2 шпальти з корисною інформацією для садівників та городників на всі сезони року з урахуванням фаз Місяця. Виходить раз на рік у січні.  

Календар 2. «Авторитетний календарКалендар на рік» 

ОПИС: Повноколірний настінний календар на наступний рік на якісному папері А-3 формату з сіткою-календарем на рік із зазначенням робочих і святкових днів року, державних свят. Виходить раз на рік у січні.

Календар 3.  «Авторитетний календарЦерковний календар» 

ОПИС: Повноколірний настінний православний календар на наступний рік на якісному папері А-3 формату 1 шпальта з сіткою-календарем на рік, церковними святами, датами постів, днів поминання і гарною церковною іконою. Виходить раз на рік у січні. 

Календар 4.   «Духовність» 

ОПИС: Повноколірний настінний православний календар на наступний рік на якісному папері А-3 формату з сіткою-календарем на рік, церковними святами, датами постів, днів поминання і гарною церковною іконою. Виходить раз на рік у січні.

Календар 5.   «Авторитетний календарКишеньковий календар» 

ОПИС: Повноколірний кишеньковий календар на наступний рік на якісному папері формат 100х70 мм,  з сіткою-календарем на весь рік із зазначенням робочих і святкових днів року зі світлиною красивого котика. Мінімальна передплата – один комплект (10 календариків). Вигідно передплачувати листоношам та працівникам Укрпошти кількома комплектами. Виходить раз на рік у січні. 

Індекси видань дивіться нижче або на сайті https://peredplata.ukrposhta.ua/

Авторитетний календар. Індекс – 68067. Недорога газета з календарями на наступний рік: церковний, іменний, посівний, державних свят. Кілька календарів в одній газеті за доступною ціною. Виходить раз на рік у січні. Вигідно передплатити пенсіонерам.
Авторитетний календар. Посівний календар. Індекс – 76644. Календар формату А3 на крейдованому папері із важливою інформацією для садівників і городників з урахуванням фаз Місяця. Коли оптимально сіяти, саджати і пересаджувати? Передплатіть наше видання! Виходить раз на рік у січні.
Авторитетний календар. Церковний календар. Індекс – 76646. Календар формату А3 на крейдованому папері про церковні свята, дати постів, дні поминання. Красива церковна ікона Матері Божої. Видання виходить раз на рік у січні.
Авторитетний календар. Календар на рік. Індекс – 76647. Настінний календар формату А3 на крейдованому папері із красивою світлиною котика. Доступне і корисне видання. Виходить раз на рік у січні.
Авторитетний календар. Кишеньковий календар. Індекс – 76649. Кишенькові календарики 40х70 мм із красивим фото ніжного котика. Крейдований папір. Великі цифри сітки календаря. Мінімальна передплата – один комплект (10 календариків). Вигідно передплачувати листоношам і працівникам «Укрпошта». Передплата приймається лише на січень місяць.
Абетка-каталог листоноші. Індекс – 98136. Повноколірний настінний календар на наступний рік на якісному папері А-3 формату з інформацією про улюблені й недорогі газети з Каталогу «Укрпошта» на 2022 рік. Виходить раз на рік у січні.
Духовність. Індекс – 68070. Церковний календар для усіх конфесій на наступний рік формату А3 на крейдованому папері. Видання виходить лише у січні.

Передплата онлайн тут:  https://peredplata.ukrposhta.ua/