Газета “Авторитетний календар”

Дорогі друзі

Якщо ви щороку купуєте в газетних кіосках або книжкових крамницях календарі на наступний рік, церковні календарі, посівні календарі, кишенькові календарики тощо. Ми готові запропонувати вам на вибір декілька календарів. 

Газета “Авторитетний календар” виходить щороку у січні. На сторінках газети можна знайти усі календарі на рік. Індекс видання: 68067. ЦІна – 3,10 грн.

Проте ви можете отримувати щороку великі календарі на крейдяному папері формату А-3, які можна повісити на стіну. Для цього зверніть увагу на наступні видання у каталозі ДП ПРЕСА, які можна знайти на першій сторінці каталогу в рубриці ГАЗЕТИ УКРАЇНИ.  

Календар 1. «Авторитетний календарПосівний календар» (укр)

                     «Авторитетный календарьПосевной календарь» (рос)

ОПИС: Повноколірний настінний календар на 2022 рік на якісному папері А-3 формату 2 шпальти з корисною інформацією для садівників та городників на всі сезони року з урахуванням фаз Місяця. Виходить раз на рік у січні.  

Календар 2. «Авторитетний календарКалендар на рік» (укр)

                      «Авторитетный календарь. Календарь на год» (рос)

ОПИС: Повноколірний настінний календар на 2022 рік на якісному папері А-3 формату з сіткою-календарем на 2022 рік із зазначенням робочих і святкових днів року, державних свят. Виходить раз на рік у січні.

Календар 3        «Авторитетний календарЦерковний календар» (укр)

ОПИС: Повноколірний настінний православний календар на 2022 рік на якісному папері А-3 формату 1 шпальта з сіткою-календарем на 2022 рік, церковними святами, датами постів, днів поминання і гарною церковною іконою. Виходить раз на рік у січні. 

Календар 4.             «Духовність» (укр)

ОПИС: Повноколірний настінний православний календар на 2022 рік на якісному папері А-3 формату з сіткою-календарем на 2022 рік, церковними святами, датами постів, днів поминання і гарною церковною іконою. Виходить раз на рік у січні.

Календар 4   «Авторитетний календарКишеньковий календар» (укр)

                      «Авторитетный календарь. Карманный календарь» (рос)

ОПИС: Повноколірний кишеньковий календар на 2022 рік на якісному папері формат 100х70 мм,  з сіткою-календарем на 2022 рік із зазначенням робочих і святкових днів року зі світлиною красивого котика. Мінімальна передплата – один комплект (10 календариків). Вигідно передплачувати листоношам та працівникам Укрпошти кількома комплектами. Виходить раз на рік у січні. 

Індекси видань можна знайти в Каталозі ДП ПРЕСА, або на сайті https://peredplata.ukrposhta.ua/

КАЛЕНДАР газети “АВТОРИТЕТНИЙ КАЛЕНДАР” (взірець)

A_Kalendar2016

 

A_Kalendar2016

АВТОРИТЕТНИЙ КАЛЕНДАР