КОНТАКТИ

Україна, місто Львів, п/с 1623, 79016

Телефони: (032) 295-85-18;  067-672-03-94;  063-01-84-804

Mail: mksukr@gmail.com

Якщо ви бажаєте опублікувати ваші твори на сторінках наших видань надсилайте, будь ласка, ваші дописи на електронну адресу редакції: mksukr@gmail.com

Передплата онлайн тут:  https://peredplata.ukrposhta.ua/

 Відеоролик про “Видавничу групу “Життя”

logo1

 

ПРО ВИДАВНИЧУ ГРУПУ «ЖИТТЯ»

Видавничу групу “Життя” створили юридичні та фізичні особи у 2003 році. Активний початок діяльності припадає на момент реєстрації щотижневої всеукраїнської газети “Життя” (03. 03. 2003 р.). Сьогодні колектив групи готує у Львові до друку п’ятнадцять україномовних видань загальним накладом понад 1.300.000 прим. на місяць: перелік наших видань ви можете переглянути на сторінці «Каталог».

Загальна аудиторія читачів – понад 3 900 000 осіб (зважаючи на те, що, за статистикою, одну газету читає троє осіб). Основна цільова аудиторія – жінки. 75% читачів проживають у селах, селищах та малих містах України.

Ми випускаємо як власні видання, так і видання на замовлення (неполітичного характеру). Середній вік працівників редакції – 40 років. У нас працюють здебільшого випускники Львівського національного університету імені Івана Франка й Української академії друкарства.

Більше інформації читайте на нашому сайті: www.glife.com.ua

Чимало жінок в Україні чули про газети Видавничої група «Життя». Як правило, вони згадують щотижневу газету «Життя», яку передплачують щотижня більше 190 тисяч читачів. На сторінках видання редакція публікує правдиві історії з життя людей. Неймовірні сюжети та перипетії людських доль, не залишають байдужим нікого. Для молоді такі історії є повчальними і допомагають уникнути помилок у майбутньому. Пільговий передплатний індекс газети «Життя» – 08270.

Якщо вас зацікавить розміщення реклами на сторінках наших газет і журналів просимо звернути увагу на сторінку «Реклама».

Також ми розглядаємо пропозиції щодо проходження практики студентів Львівського національного університету імені Івана Франка й Української академії друкарств у наших виданнях.

Каталог газет Видавничої групи “Життя” змінюється. На сьогодні у нашому переліку 15 видань. Колектив відкритий до співпраці з усіма зацікавленими особами в Україні і за кордоном й готовий розглянути пропозиції з оптимізацією виходу наявних видань й спільного створення нових медіа-проектів (на паперових носіях, аудіо, відео, в Інтернеті).

Нові медіа-проекти ми розглядаємо лише у письмовому вигляді. Просимо усіх зацікавлених у співпраці осіб надсилати коротке резюме свого проекту й інформацію про себе. Проекти мають бути реалістичні, креативні, з чітко визначеною цільовою аудиторією (mail: mksukr@gmail.com).

Бажаємо усім нашим читачам та партнерам міцного здоров’я, креативних ідей, творчих злетів та фінансового благополуччя.

З повагою,

редакційний колектив

РЕКЛАМНІ АУДІОРОЛИКИ “ВИДАВНИЧОЇ ГРУПИ “ЖИТТЯ”

 

ПЕРЕДПЛАТА ОНЛАЙН

Щоб оформити передплату на наші видання онлайн необхідно завітати на сайт 

https://peredplata.ukrposhta.ua/

ЗАВІТАЙТЕ НА НОВИЙ САЙТ РЕДАКЦІЇ 

ФОТОПРИКОЛИ дивіться на сайті https://life-tv.ua

ГОРОСКОП НА СЬОГОДНІ читайте на сайті https://life-tv.ua

ГОРОСКОП НА ЗАВТРА читайте на сайті https://life-tv.ua

Якщо ви бажаєте опублікувати ваші твори на сторінках наших видань надсилайте,будь ласка, ваші дописи на електронну адресу редакції: mksukr@gmail.com

ЖІ