Газета “Життя-ТБ”

Шановні передплатники

Пропонуємо вашій увазі щотижневу газету телепрограм “Життя-ТБ”. На 16 сторінках формату А-3 газета розміщує програми телебачення 60 найпопулярніших каналів.

Коже читач має змогу зателефонувати до редакції і повідомити, які саме улюблені телеканали у газеті відсутні. Якщо таких дзвінків буде чимало, редакція обов’язково розмістить цей канал у програмній сітці.

Суттєвою перевагою видання є те, що газета “Життя-ТБ” коштує утричі дешевше за аналогічні журнальні видання. Саме тому газету вигідно передплатити на пошті і отримувати щотижня у своїй поштовій скриньці.

Безкоштовна програма телебачення є на сайті www.glife.com.ua. Усі відвідувачі сайту можуть скачати програми тб безкоштовно.

Якщо ж вам зручніший газетний формат із доставкою додому радимо передплатити газету “Життя-ТБ” на пошті, або у свого листоноші. Передплатний індекс – 86652, ціна – 10,96 грн/місяць.

Ось так виглядає перша шпальта газети

TV_3 (2)

Безкоштовні оголошення

Шановні читачі. Якщо ви є передплатником газети «Життя-ТБ» (мінімальний термін передплати – один місяць), тоді ви або ваші сусіди (віком від 30 років) можете скористатися правом безкоштовного розміщення оголошення про знайомство. Назва рубрики – «Самотнє серце».

Якщо ви самотні й хочете знайти супутника життя, щоб разом ділити радість і горе, піклуватися одне про одного у різних життєвих ситуаціях, надішліть до редакції коротку інформацію про себе і копію передплатної квитанції. Зауважте, що фото редакція не повертає!

Ваше оголошення буде опубліковано в одному з наступних номерів «Життя-ТБ». Обов’язково вкажіть у листі свій вік, сімейний стан, наявність/відсутність шкідливих звичок, місце проживання (область, населений пункт), контактний телефон або поштову адресу. Зазначте, які саме контакти слід подавати в оголошенні.

Увага! Редакція гарантує ретельно ставитися до кожного листа і не публікуватиме оголошення молодих людей, які шукають розваг, пригод та інтиму. Редакція залишає за собою право відмовити в розміщенні оголошення окремим читачам (навіть за наявності копії квитанції), якщо не буде впевнена у щирості й чистоті їхніх намірів.

Надсилайте листи з копіями передплатних квитанцій на адресу: п/с 1623, м. Львів, 79016, «Самотнє серце». Телефоном редакція оголошення не приймає. Ви можете також надіcлати своє оголошення і скановану квитанцію про передплату «Життя-ТБ» на електронну адресу mksukr@gmail.com.

Вартість газети «Життя-ТБ» за передплатою втричі нижча, ніж вартість аналогічних тележурналів. Ціна газети в кіосках на 25% більша, ніж за передплатою! Індекс – 86632. Ціна –10,96 грн на місяць. Шукайте газету на 36 сторінці каталогу ДП «ПРЕСА». Передплатити «Життя-ТБ» можна в кожному поштовому відділенні України або у свого листоноші.

ЖИТТЯ-ТБ