АБЕТКА ДОВГОЛІТТЯ

Як прожити довго і щасливо?

Газета “Абетка довголіття” знає унікальні рецепти, які прожити довго і щасливо. У кожному номері нашого видання ви матимете змогу прочитати реальні життєві історії багатьох людей. Кожна життєва доля – це величезний досвід і знання, як прожити свій вік щасливо, у гармонії з собою та оточуючим світом.

Газета “Абетка довголіття” розміщує перевірені народні рецепти лікування багатьох хвороб. Наші читачі надсилають до редакції рецепти, які допомогли їм вилікуватися від недуг і вони готові поділитися своїми знаннями і рецептами з читачами.

Попри усі рецепти та багатий життєвий досвід, усі ми мусимо добре усвідомлювати, що лише життя із Богом, життя із вірою у Бога, в гармонії зі світом допоможе людям жити довго і щасливо.

Передплатний індекс газети “Абетка довголіття” – 68058. Ціна – 1,48 грн на два місяця. Передплатіть газету не відкладаючи це на завтра. Передплата у кожному поштовому відділенні України.

З повагою, редакція

Біда – тріскає шкіра рук

Мазь із троянди і лимона: замочити на тиждень у 300 мл оливкової олії 20 г пелюсток троянд і 5 г лимонної цедри. Коли отримана маса відстоїться, процідити її. Зберігати мазь у темному та сухому місці. Змащувати нею проблемні ділянки двічі на день.

Гель алое + шипшина: змішати аптечні гель алое вера та олійку шипшини. Обидві рослини надають живильний і відновлювальний ефект. Отримана суміш також допоможе розгладити зморшки на обличчі, тож використовуйте її як крем для рук, обличчя та шиї.

Контрастні ванночки – найкращий і найпростіший спосіб поліпшити кровообіг у руках. Візьміть два контейнери, наповніть один гарячою водою, інший – холодною. Опускайте в них руки поперемінно: тримайте руки в холодній воді 15–20 секунд і в гарячій – 25–30 секунд. Процедура повинна тривати не менш аніж п’ять хвилин. Останньою завжди має бути тепла ванна. Обережно витріть руки рушником, змастіть натуральною маззю чи кремом або ж оливковою чи іншою лікувальною олією.

Готуємо гель алое вера

Гель сприяє загоєнню опіків, порізів, висипу, укусів комах; зменшує біль від сонячних опіків і прискорює їх загоєння; зволожує і пом’якшує шкіру; чинить протизапальну дію. Щоб отримати гель алое, його потрібно зрізати з внутрішньої частини листка, а не просто розчавити. Правильно приготований і охолоджений гель алое вера можна зберігати в холодильнику впродовж року й навіть більше.

Листя алое – це шкірка, жовтий сік, слиз і самий гель. Жовтий сік (алоїн) наділений сильним проносним ефектом, тож іноді його використовують у ліках. Шкірка м’ясистих листків алое годиться хіба що на компост. Найважливіші частини рослини алое – це слиз і гель (внутрішня прозора м’якоть).

Як приготувати?

Зріжте навскіс найбільші м’ясисті листки алое, розташовані внизу вазона. Вони найстаріші та потужніші, в них найбільше гелю. Пам’ятайте, що листя алое потрібно обробити впродовж двох-трьох годин після збору, – потім починається процес окислення.

Помийте листки та витріть насухо. Поставте листя у вертикальному положенні під кутом 45 градусів у контейнер на 10–15 хвилин, щоб стік жовтий сік, який нам не потрібен. Якщо листки невеликі, то жовтого соку в них може й не бути.

Покладіть листок на обробну дошку. Гострим ножем зріжте кінчики і зубчики листка. Розріжте його поздовжньо на дві частини. Візьміть ложку і вишкребіть слизову частину та білу прозору м’якоть (гель). Не тисніть занадто сильно, інакше в гель потрапить сік. Змішайте гель алое і слиз за допомогою блендера. Перекладіть його у скляну стерильну баночку і зберігайте в холодильнику. Аби запобігти окисленню, додайте в гель лимонну кислоту і вітамін Е. Пропорції на 60 г гелю алое – 500 мг вітаміну С в порошку, одна-дві капсули вітаміну Е.

Порошок-гель для прання – домашній

Склад: 75 г натурального господарського мила (можна взяти й з ефектом відбілювання), склянка харчової соди, 1,5 л води, за бажання ефірна олія (10–20 крапель). Знадобляться ще терка, окрема каструля та лопатка для помішування, посудина для зберігання.

Для процедури варто виділити окремий комплект кухонного реманенту. Спершу потрібно натерти мило, скласти його в каструлю й додати соду. Якщо перете речі з сильними забрудненнями, то дві-три ложки харчової соди замінити содою кальцинованою – вона більш ефективна. Довести суміш до кипіння й обережно поволі влити воду. Перемішувати суміш, поки мило не розчиниться остаточно. Тепер можна додати декілька крапель улюбленої ефірної олії, наприклад, ми любимо лаванду і лимон. Засіб злегка остудити і перелити в ємність для зберігання. Гель-порошок краще зберігати в темному прохолодному місці. До використання він готовий за тиждень, текстура гелю стане густішою. Для прання речей достатньо три-п’ять ложок засобу влити у відділення на порошок. Гель можна використовувати і для ручного прання. Він ефективний, економічний, екологічний і просто чудовий у всіх планах.

Як відновити мікрофлору кишківника?

Чарка-дві капустяного розсолу перед їжею – суперзасіб. Розсіл краще пити домашній, а не з-під магазинної капусти. Перед споживанням його трохи підігріти. В раціоні має бути багато і квашеної капусти, і мочених квашених яблук.

Допоможуть вашому кишківнику і свіжі кислі яблука, цитрусові та ягоди брусниці. Один-два фрукти та пригоршня ягід знищуватимуть шкідливі бактерії не гірше від спецпрепаратів.

Увечері змішати дві столові ложки геркулесу зі жменькою сухофруктів (кураги, чорносливу, родзинок, сухих яблук). Залити 150 мл кефіру. Настоювати впродовж ночі. Вживати такий сніданок уранці натще. Також на ніч кефіром можна заливати суху перебрану гречку.

Регулярно їсти свіжий топінамбур, а також як «особливу страву». На 300 г топінамбура – склянка молока, дві столові ложки масла, столова ложка пшеничного борошна, зелень і сіль до смаку. Очищені коренеплоди нарізати кубиками, покласти в кипляче наполовину розбавлене водою молоко і варити на слабкому вогні до готовності. Молоко злити в інший посуд, знову нагріти до кипіння, покласти в нього пшеничне борошно, пасероване на маслі, помішуючи, проварити до загустіння. Залити цим соусом топінамбур і перемішати, приправити спеціями та зеленню.

З’єднати частину звіробою, по дві частини ромашки, м’яти перцевої, подорожника, трави і насіння парила звичайного. Столову ложку суміші залити 0,5 л крутого окропу, закутати і настояти впродовж півгодини. Процідити й пити замість чаю, без обмежень. За декілька днів нормалізуються випорожнення.

Столову ложку перстачу залити склянкою окропу. Прокип’ятити 15 хвилин і настояти впродовж ночі. Пити по третині склянки тричі на день.

Розмішати у півлітра підігрітої води столову ложку меду і стільки ж цукру, додати небагато, приблизно 2 г, дріжджів. Настоювати розчин у теплі годину-півтори, але не більше, інакше вийде спиртова брага, а нам цього не треба! Випити розчин увесь відразу за три-чотири години до їжі. Таким способом ви поселите заново корисні бродильні мікроби всередині.

Зварити сир з кислого домашнього молока: поставити молоко в гарячу воду, за певний проміжок часу кисляк розділиться на сир і сироватку. Саме сироватка і є тим диво-засобом, який нормалізує флору та роботу кишківника. Потрібно вранці натщесерце випивати склянку теплої сироватки – й дуже швидко і природно флора кишківника нормалізується.

Змолоти в кавомолці по столовій ложці очищеного насіння гарбуза, соняшнику та ядер волоських горіхів. Столову ложку порошку залити півсклянки кип’яченої прохолодної води, розмішати і випити. Приймати суміш двічі на день (уранці та ввечері) впродовж трьох тижнів.