Арифметична казочка

Жив у лісі Зайчик. І було йому дуже сумно та самотньо. Бо він був один маленький Зайчик в усьому великому лісі. (Малюнок зайця і поруч цифра 1)

Якось бігав Зайчик лісом і знайшов два гриби. (Малюнок двох грибів і цифра 2). Вони були дуже гарні й, мабуть, дуже смачні, але ж зайчики грибів не їдять. Сів наш Зайчик і задумався, а коли він думав, то завжди ворушив вушками, і вушок у нього було теж два, як і грибів. (Малюнок вушок і цифра 2).

Подумав наш пострибайчик, подумав і пригадав, що чув, начебто в сусідньому лісочку живуть два Їжачки, (малюнок їжачків і цифра 2) а от гриби там не ростуть. І вирішив Зайчик зірвати грибочки та віднести їжачкам – нехай поласують. (малюнок двох грибів і цифра 2 пунктиром, і напис: Намалюй цифру 2 суцільною лінією.)

А тим часом Їжачки саме готувалися пити чай. На Новий рік їм подарували три нових горнятка й три тарілочки (малюнок трьох горняток і цифра 3)(три тарілочки і цифра 3). Але Їжачків було лише двоє, а тому одне горнятко завжди залишалося самотньо стояти на полиці (горнятко на тарілочці і цифра 1). А ще у їжачків було три стільці (малюнок). І коли Їжачки сідали пити чай, один стілець завжди стояв порожній (малюнок) . А тому Їжачки часто сумували, бо хоча їх було двоє, але в них не було жодного друга.

Раптом у двері хатини постукали.

Заходьте, – запросили їжачки, хоча й були дуже здивовані, адже нікого не чекали в гості.

Рипнули двері й на порозі Їжачки побачили Зайчика, який тримав у лапках  грибочки (цифра 2 біля неї напис Намалюй два грибочки, які приніс Зайчик). За хвилинку на столі стояло вже три горнятка й три тарілочки. А навколо стола стояло три стільці, й жоден не був вільним, бо на них сиділи аж три звірятка.

Отак Зайчик та Їжачки потоваришували.  

А ми з тобою навчилися рахувати до трьох.