Найкращі кулінарні рецепти

Дорогі шанувальники кулінарного мистецтва

Вітаємо вас на сторінках журналу “Найкращі кулінарні рецепти”. Ми публікуємо лише кращі рецепти страв. 

Усі страви, які ми розміщуємо у журналі ретельно перевірені шеф-редактором Оксаною Нагорною. До збірок “Найкращі кулінарні рецепти” потрапляють також рецепти, надіслані передплатниками та постійними дописувачами всеукраїнської газети “Дуже смачно!”. У кожному рецепті детально описані інгредієнти та способи приготування. Родзинкою журналу є домашні рецепти страв.

Журнал “Найкращі кулінарні рецепти” обов’язково стане вам у пригоді й принесе радість від споживання смачної та здорової їжі. Ваші кохані оцінять ваші таланти! 

Передплатний індекс журналу “Найкращі кулінарні рецепти” – 49026. Вихід у світ – двічі на рік. Ціна – 6,10 грн. У роздрібну мережу потрапляє удвічі більше випусків журналу, тому стежте за анонсами на сайті, або у газеті “Дуже смачно!”.

Передлатіть видання і невдовзі станете справжнім майстром кулінарних шедеврів. Журнал допоможе вам стати неперевершеною господинею вдома і навчить готувати домашні страви української кухні. Кулінарному мистецтву можна навчитися разом з нами.

Передплата на “Найкращі кулінарні рецепти” у кожному поштовому відділенні України. Не гайте часу.

СВЯТКОВІ СТРАВИ. Страви на Різдво та Великдень.

Журнал “Найкращі кулінарні рецепти” СВЯТКОВІ СТРАВИ можна придбати за тел.: (032) 295-85-18;  067-672-03-94. ЦІна журнала – 6 грн + поштові витрати. 

 

 

НАЙКРАЩІ КУЛІНАРНІ РЕЦЕПТИ